Nápady na zmenu interiéru

Tapetovanie interiéru | Maliar Košice

Domov je pre mnohých z nás útočiskom, kam si po náročnom dni prichádzame oddýchnuť a načerpať sily. Preto by mal byť útulný a zariadený podľa nášho vkusu. Všetky predstavy o tom, ako bude váš interiér vyzerať si môžete pozrieť skôr, než sa pustíte do samotnej rekonštrukcie alebo zariaďovania bytu, domu či kancelárie. Mať pekný, praktický a tiež nápaditý interiér už dávno nie je len otázkou veľkých peňazí. Občas stačí len popustiť uzdu fantázie.

Navrhnite si vlastný originálny interiér 

Spôsobov, ako do bývania implementovať moderný štýl je niekoľko. Jedným z nich je napríklad návrat ku koreňom, teda k materiálom a prvkom, ktoré nikdy nevyjdu z módy a dostali imidž moderného spracovania. Ideálom sú určite drevo, kov a dokonca keramika. Aj v tomto prípade platí, že netreba kopírovať interiér, ale citlivo a pocitovo individuálne vyberať do priestoru všetky prvky tak, aby vyhovovali práve vám. Veď každý z nás je jedinečný a to platí i o priestore, ktorý nás obklopuje. Priestor má na človeka veľký vplyv aj keď si to neuvedomujeme. Veľmi dôležitú úlohu v priestore zohrávajú farby, prvky, tvary a ich vzájomná kombinácia. Je preto dôležité venovať práve takému výberu pozornosť, aby sme sa v našom byte, dome či kancelárii cítili čo najlepšie. 

Tapetovanie Košice | Maliar Košice

Nájdeme ideálne riešenie pre zmenu vášho interiéru

Ako zladiť všetko dohromady, aby z priestoru vznikol útulný a príjemný domov? Neviete ako začať? Práve v tomto momente začína práca dizajnéra. Interiérový dizajnér vám pomôže navrhnúť interiér, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám a vášmu estetickému cíteniu. Zároveň vám pomôže zapracovať vaše nápady ešte pred tým, ako sa pustíte do samotnej realizácie. 

Pri plánovaní interiéru sa môžete inšpirovať našimi realizáciami. Pozrite si našu galériu premien interiéru a inšpirujte sa pri zmene toho svojho. V prípade záujmu si dohodnite stretnutie s našim interiérovým dizajnérom.

Premeny interiérov | Pred a po premene | Maliar Košice

Chceli by ste originálny návrh interiéru?

Náš skúsený tím odborníkov je pripravený pomôcť a poradiť na ceste k vášmu vysnívanému novému bývaniu. Spolu vyberieme vhodné materiály a celkovo zladíme farebnosť priestoru. Podľa stupňa náročnosti projektu, ktorý si vyberiete, spracujeme podklady pre stolára na výrobu nábytku na mieru a doporučíme vám našich overených dodávateľov materiálov a zabezpečíme dodávateľov všetkých ostatných stavebných prác.

Chcete vedieť o interiérovom dizajne viac? Neváhajte nás kontaktovať my vám radi zodpovieme všetky vaše otázky. 

Maľovanie a tapetovanie Košice a okolie | Maliar Košice

Mám záujem

Súvisiace články

Zavolajte nám 

alebo nám napíšte