Tapetovanie domácností Košice a okolie

Maľovanie a tapetovanie Košice | Maliar Košice
Profesionálne maliarske a tapetárske práce Košice a okoli | Maliar Košice
Profesionálne maliarske a tapetárske práce Košice a okoli | Maliar Košice

Viac ako 10 rokov skúseností a 1000 realizácií interiérov.

V spoločnosti Maliar Košice sme odborníkmi na premenu vášho domova pomocou našich špičkových maliarskych a tapetárskych zručností. Tapetovaniu sa venujeme od roku 2013, odvtedy sme zútulnili a skrášlili desiatky interiérov. Pozrite si niektoré z našich realizácií a inšpirujte sa pri premene svojho interiéru.

Ak chcete mat tapety nalepené kvalitne a tak, aby vám slúžili dlhé roky zverte sa do rúk odborníkom.

Naše podnikanie je založené na ochote, profesionalite, kvalite, príjemnom servise, odbornom poradenstve a na dlhodobej spokojnosti zákazníkov. 

Tapetovanie domácností galéria a inšpirácie

Vliesové tapety patria medzi jeden z najobľúbenejších typov tapiet našich klientov. Vyznačujú sa stálofarebnosťou, jemnou povrchovou úpravou a výbornými tepelnými vlastnosťami. Vliesové tapety vieme použiť na všetky povrchy, ktoré sa v interiéri tapetujú. Nech už chcete zmeniť vašu obývačku, detskú izbu, študentskú izbu alebo chodbu, náš tím skúsených tapetárov je tu, aby splnil vaše predstavy.

Klasické fototapety z obchodu

Kúpili ste si v obchode tapetu, no netrúfate si ju nalepiť ? S lepením klasickej tapety vám radi pomôžeme, tak ako sme pomohli našim klientom. Aj klasická fototapeta zmení, oživí a zútulní váš priestor. 

Dizajnové fototapety na mieru

Dizajnové tapety sú výborným doplnkom do interiéru, môžete ich umiestniť do celej miestnosti, len na jednu stenu, alebo jej časť. Dizajnové tapety si môžete vybrať z katalógu tapiet výrobcov, alebo vám pomôžeme vytvoriť tapetu na mieru podľa vašich predstáv. Pri kombinácii tapetovania s maľovaním docielite nielen krásny estetický zážitok, ale i moderný vzhľad vášho bytu.

Luxusné, textilné a vinylové tapety

Naše realizácie elagantných, luxusných tapiet s dokonalým povrchom. Textilné a vinylové tapety sú vhodné do všetkých interiérov, budú dokonalým dizajnovým prvkom v spálni, obývacej izbe, ale i v chodbe, kde vytvoria nezabudnuteľný prvý dojem. Manipulácia s nimi je však náročnejšia, preto odporúčame poveriť tapetovaním odborníkov.

Hľadáte overenú firmu na tapetovanie interiéru v Košiciach a okolí ? Náš tím Maliar Košice je tu pre vás. Poskytujeme profesionálne maliarsketapetárske práce pre domácnosti i firemných klientov s dôrazom na detaily, kvalitnú prácu a záväzok voči spokojnosti zákazníkov.. Pre inšpiráciu si môžete pozrieť galériu našich prác – maľovanie domácností, tapetovanie domácností, úpravy firemných priestorov alebo realizácie premien interiérov.

Ak máte záujem o našej služby, radi vám poskytneme ďalšie informácie a zodpovieme vaše otázky. Kontaktujte nás ešte dnes, aby sme si mohli dohodnúť konzultáciu a pomôcť vám realizovať váš sen.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Zavolajte nám 

alebo nám napíšte