Maliarske práce a tapetovanie firemných priestorov

Maľovanie a tapetovanie firemných priestorov

Hlavnú úlohu v interiéry zohrávajú farby, prvky, tvary a ich vzájomná kombinácia. Je preto dôležité venovať ich výberu pozornosť. Len tak sa budete vo svojej kancelárii, predajni, reštaurácií ale napríklad i v kaderníctve cítiť čo najlepšie vy i vaši zamestnanci a zákazníci. Navyše aj malými zmenami ako vymaľovaním či vytapetovaním toho môžete ovplyvniť veľa. Originálnym dizajnovým prvkom v interiéri bude bezpochybne tapeta s firemným logom alebo sloganom. K dispozícii nájdete rôzne materiály – papierové, plastové, vliesové tapety a rôzne povrchy alebo reliéfy tapiet. S návrhom a výrobou takejto tapety na zákazku vám veľmi radi pomôžeme. Potrebujete navrhnúť interiér vašich firemných priestorov, predajne, kaviarne, reštaurácie? Neváhajte sa na nás obrátiť, premenu interiérov realizujeme aj v spolupráci s našim interiérovým dizajnérom.

Pozrite si niektoré z našich realizácií firemných priestorov

Od iných maliarskych firiem sa odlišujeme našou komplexnosťou ponúkaných služieb. Poskytujeme odborné poradenstvo, kvalitné maľby, kvalitné tapetovanie, montážne a demontážne práce v interiéri, ako aj ďalšie práce podľa vašich požiadaviek. Náš zmysel pre detail a poriadok robí našu prácu efektívnou a to od prípravy až po upratanie priestorov po maľovaní.

Ak máte záujem o maľovanie, tapetovanie či premenu interiéru svojich firemných a obchodných priestorov v Košiciach radi vám poskytneme ďalšie informácie a zodpovieme vaše otázky. Náš tím Maliar Košice je tu pre vás. Pre inšpiráciu si môžete pozrieť aj naše iné realizácie a referencie našich klientov.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Zavolajte nám 

alebo nám napíšte