Realizácie

Galéria našich prác pre vašu inšpiráciu – realizácie maľovania, realizácie tapetovania, úprava firemných priestorov, realizácie premien interiérov

Hľadáte profesionálnu firmu na maľovanie interiéru v Košiciach a okolí, neváhajte sa obrátiť na nás. Za našu firmu hovoria výsledky a viac ako 1000 spokojných zákazníkov. V oblasti maľovania stien a tapetovania interiérov v Košiciach a okolí sa pohybujeme už dlhé roky, naše členstvo v Cechu maliarov Slovenska je garanciou najvyššej kvality za rozumnú cenu. Náš cieľ je spokojný zákazník, ktorý sa na nás s dôverou obráti aj v budúcnosti.

Viete ako vybrať vhodný typ farby pre váš interiér? Sú farby, ktoré vzbudzujú vášeň, iné motivujú k lepším pracovným výkonom. Ak si nie ste úplne istý výberom správnych farieb alebo tapiet, radi vám poradíme a poskytneme riešenia, možnosti, ale i vizualizácie interiérov.

Renovation

& Construction

Tapetovanie Košice | Maliar Košice

Maliarske práce domácností

Pre našich klientov poskytujeme profesionálne maliarske práce, ale i poradenstvo pri výbere farieb. Výberom a kombináciou správnych farieb dokážete šikovne zmeniť interiér svojho domu i bytu. Neváhajte nás kontaktovať, váš domov nielen pripravíme na maľovanie, ale ponúkame aj exkluzívne služby podľa vašich požiadaviek. Náš zmysel pre detail a poriadok robí našu prácu efektívnou a to od prípravy až po upratanie priestorov po maľovaní.

Tapetovanie domácností

Dnes je na trhu k dispozícií veľké množstvo tapiet, ktoré ponúkajú širokú paletu farieb, štruktúr a vzorov. Ich správne nalepenie však vyžaduje odborné tapetovanie, preto by ste to mali nechať na profesionálov. Naši odborníci vám tapety nie len precízne nalepia, ale poskytnú aj odbornú konzultáciu či pomoc s výberom vhodnej tapety. Inšpirujte sa našimi realizáciami tapetovania interiérov pri premene svojho interiéru.

Tapetovanie interiéru | Maliar Košice
Tapetovanie Košice | Maliar Košice

Premeny interiérov

Vaše predstavy o tom, ako bude váš interiér vyzerať si môžete pozrieť skôr, ako sa pustíte do rekonštrukcie, alebo zariaďovania bytu, domu ,či kancelárie. V spolupráci s naším interiérovým dizajnérom premeníme vašu predstavu do reálnej podoby. Navrhneme vám interiér na mieru, vyberieme vhodné materiály a zladíme farebnosť priestoru. A nie len to, odporučíme vám dodávateľov materiálov a zabezpečíme dodávateľov všetkých stavebných prác.

Maliarske práce a tapetovanie pre firmy

Vymaľujeme a vytapetujeme vašu kanceláriu, predajne, firemné a obchodné priestory a mnohé ďalšie. Nechajte celý proces na nás – od návrhu riešení cez nákup požadovaných farieb a tapiet až po prípravu priestorov, samotnú prácu a následné upratanie. Potrebujete navrhnúť interiér vašich firemných priestorov, predajne, kaviarne, reštaurácie? Neváhajte sa na nás obrátiť, premenu interiérov realizujeme aj v spolupráci s našim interiérovým dizajnérom.

Maľovanie novej zubnej ambulancie | Maliar Košice

Hľadáte overenú firmu na maľovanie alebo tapetovanie interiéru v Košiciach a okolí ? Náš tím Maliar Košice je tu pre vás. Poskytujeme profesionálne maliarsketapetárske práce pre domácnosti i firemných klientov. Ak máte záujem o našej služby, radi vám poskytneme ďalšie informácie a zodpovieme vaše otázky.

Kontaktujte nás a dohodneme si nezáväznú obhliadku, podľa ktorej Vám vypracujeme presnú cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek, ktorá je pre nás záväzná a nemení sa. Klient vie presne výšku svojej investície, ktorú mu garantujeme.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Zavolajte nám 

alebo nám napíšte