Maľovanie domácností Košice a okolie

Maľovanie a tapetovanie Košice a okolie | Maliar Košice
Profesionálne maliarske a tapetárske práce Košice a okoli | Maliar Košice
Profesionálne maliarske a tapetárske práce Košice a okoli | Maliar Košice

Viac ako 10 rokov skúseností a 1000 realizácií interiérov. Sme hrdým členom Cechu maliarov Slovenska

V spoločnosti Maliar Košice sme odborníkmi na premenu vášho domova na moderný raj pomocou našich špičkových maliarskych zručností. Nech už chcete zmeniť váš obývací priestor, detskú izbu, študentskú izbu, hosťovskú izbu alebo chodbu, náš tím skúsených maliarov je tu, aby splnil vaše predstavy. Naše podnikanie je založené na ochote, profesionalite, kvalite, príjemnom servise, odbornom poradenstve a na dlhodobej spokojnosti zákazníkov.

Maľovanie domácností galéria a inšpirácie

Maľovanie obývacej izby

Vylepšite svoju obývaciu izbu s našimi profesionálnymi službami maľovania. Náš skúsený tím vám pomôže vybrať dokonalú farebnú paletu, ktorá ladí s vaším súčasným nábytkom. Od sofistikovaných neutrálnych odtieňov až po živé akcentové farby, vytvoríme modernú atmosféru, ktorá odráža váš štýl. S našou dôkladnou prácou zabezpečujeme bezchybné nanesenie farby, zároveň vám pomôžeme pri výbere tapiet s textúrou, ktoré pridajú jedinečnosť vašej obývacej izbe.

Pri výbere farby do kuchyne je najdôležitejšie to, aby sa zo stien dali ľahko odstrániť všetky nečistoty – parameter umývateľnosti. Na trhu je množstvo výrobkov s vyššími parametrami umývateľnosti, patria sem latexové farby alebo keramické farby, ktoré vytvárajú odolný povlak. Po nanesení je takáto farba odolná voči odstraňovaniu nečistôt bez rizika straty odtieňu alebo lesku. Ako v iných miestnostiach, aj v kuchyni je možné použiť akúkoľvek kombináciu farieb. Predtým ako si farbu vyberiete, zvážte veľkosť, tvar a prirodzené osvetlenie vašej kuchyne. Naši profesionálni maliari vám s výberom radi pomôžu.

Vhodne zvolená farba do spálne dokáže veľký priestor zútulniť a malú spálňu opticky zväčšiť. Výber farby má však aj značný vplyv na naše duševné rozpoloženie, napríklad na pokojný spánok či  náladu po prebudení. Ideálnou voľbou sú prírodné odtiene modrej, zelenej, biela, ale aj pastelové farby. Do spálne sa dokonale hodia aj tapety, ktoré svojou prítomnosťou izbu zútulnia. Siahnuť môžete po jemných vzoroch, prírodných tapetách či kvetinových potlačiach.

Maľovanie detskej izby

Urobte z detskej izby hravý priestor plný fantázie s našimi výnimočnými službami maľovania. Náš tím rozumie dôležitosti vytvorenia stimulujúceho prostredia a zároveň udržania čistého a organizovaného vzhľadu. Ponúkame širokú škálu živých a detským potrebám prispôsobených farieb. Bez ohľadu na to, či si želáte výstredné vzory alebo očarujúce motívy, precízne ich zapracujeme do izby a vytvoríme bezpečné a tvorivé miesto pre vaše deti.

Maľovanie študentskej izby

Navrhovať funkčnú, no zároveň štýlovú študentskú izbu je našou špecialitou. Náš zručný tím maliarov bude spolupracovať s vami, aby našiel dokonalú farebnú kombináciu, ktorá podporuje koncentráciu a relaxáciu. Pomôžeme vám nájsť správnu rovnováhu medzi modernou estetikou a produktívnym pracovným prostredím. Či už ide o vytvorenie akcentovej steny s trendy tapetami alebo výber farebnej schémy, ktorá podporuje tvorivosť, sme tu pre vás.

Maľovanie hosťovskej izby

Očarte svojich hostí s prívetivou a útulnou hosťovskou izbou. Vďaka naším službám vytvoríme pokojnú atmosféru a zaručíme, že sa budú vaši návštevníci cítiť ako doma. Pomôžeme vám vybrať upokojujúce a neutrálne odtiene, ktoré nahodia náladu pokoja. S našou dôkladnou prácou dokonale namaľujeme steny a poskytneme elegantnú kulisu pre váš nábytok. Jemné akcenty farby, vzory a textúry môžeme pridať prostredníctvom starostlivo vybraných tapiet.

Prvý dojem je dôležitý a práve chodba často určuje atmosféru vášho celého domova. Nechajte nás premeniť vašu chodbu na moderný a lákavý priestor. Naši profesionálni maliari vám pomôžu vybrať dokonalú farebnú kombináciu, ktorá zodpovedá vášmu štýlu a podporuje tok vášho domova. Od tapiet s textúrou až po nápadné geometrické vzory vytvoríme ohromujúci vstup, ktorý zanechá nezabudnuteľný dojem.

Maľba schodiska môže byť zaujímavá výzva, obzvlášť v prípade, že máte vysoké stropy. Najdôležitejším parametrom pri výbere farby na schodisko je to, aby bola farba oteruvzdorná alebo umývateľná. Na maľbu schodiska odporúčame použiť svetlé odtiene. Poskytujeme kompletné maliarske práce a všetko, čo k tomu patrí s maximálnym dôrazom na kvalitu služieb a spokojnosť zákazníka.

Hľadáte overenú firmu na maľovanie interiéru v Košiciach a okolí ? Náš tím Maliar Košice je tu pre vás. Poskytujeme profesionálne maliarsketapetárske práce pre domácnosti i firemných klientov s dôrazom na detaily, kvalitnú prácu a záväzok voči spokojnosti zákazníkov. Pre inšpiráciu si môžete pozrieť galériu našich prác – maľovanie domácností, tapetovanie domácností, úpravy firemných priestorov alebo realizácie premien interiérov.

Ak máte záujem o našej služby, radi vám poskytneme ďalšie informácie a zodpovieme vaše otázky. Kontaktujte nás ešte dnes, aby sme si mohli dohodnúť konzultáciu a pomôcť vám realizovať váš sen.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Zavolajte nám 

alebo nám napíšte