Premeny a rekonštrukcie interiérov

Premeny interiérov | Pred a po premene | Maliar KošicePremeny interiérov | Pred a po premene | Maliar Košice

Premeny interiérov

Už ste si niekedy povedali: ,,potrebujem zmenu“. Ak áno čo tak skúsiť začať zmenou interiéru? Chcete aby priestor, v ktorom budete žiť bol nielen štýlový ale aj funkčný, praktický a zároveň nadčasový? Skúste sa zveriť do rúk ľuďom, ktorí svojej práci rozumejú. Spolu s našim interiérovým dizajnérom vám pomôžeme premeniť interiér podľa vašich predstáv.

Premena v byte podľa návrhu našej dizajnerky

Premeny interiérov | Maliar KošicePremeny interiérov | Maliar Košice

Kompletná maľovka interiéru

Premeny interiérov | Pred a po premene | Maliar KošicePremeny interiérov | Pred a po premene | Maliar Košice

Tapetovanie interiéru rodinného domu

Premeny interiérov | Pred a po premene | Maliar KošicePremeny interiérov | Pred a po premene | Maliar Košice

Premena interiéru rodinného domu

Premeny interiérov | Pred a po premene | Maliar KošicePremeny interiérov | Pred a po premene | Maliar Košice

Ako sa pripraviť na rekonštrukciu?

Pustiť sa do čohokoľvek si vyžaduje dobrý plán. Samotný dizajn bytu alebo domu by mal vo finálnom riešení predčiť vaše očakávania. Musíte mať pocit, že všetko do seba zapadá a ladí a zároveň by ste mali mať pocit útulného a bezpečného domova. Množstvo ľudí toho o rekonštrukcii veľa nevie, preto je vhodné obrátiť sa na odborníkov. U nás sa nemusíte bať, že nebudete mať dostatok informácií. Postup prác pri rekonštrukcií má logickú nadväznosť. Od návrhu interiéru cez nahodenie omietok až po samotné zariaďovanie. Ide o komplexný proces, ktorý zaberie veľa času a úsilia. Preto je lepšie celú rekonštrukciu poriadne naplánovať a nechať na majstrov.

Kúpili ste byt pred prerábkou?

Ak sa spoľahnete na komplet servis stavebnej firmy, čerpáte hneď niekoľko výhod. Celý proces prerábky je dôsledne a dobre zorganizovaný, nemusíte sa obávať čakania na majstrov alebo nesúlad jednotlivých prác. Firmy pracujú rýchlo a z nového bytu sa môžete tešiť už do pár týždňov. Stavebná firma vám vie urobiť cenovú ponuku vrátane stavebného, vodoištalačného a elektroinštalačného materiálu. Zabezpečí vám tiež odvoz a likvidáciu odpadu. Odporučí vám kvalitu materiálov na obklady, dlažby, sanitu, podlahy aj interiérové dvere. My v Maliar-Košice sa postaráme o kvalitné vymaľovanie vášho nového interiéru a s našim interiérovým dizajnérom si doladíte všetok ostatný materiál na celkovú premenu interiéru.

Ako premeniť detskú izbu na študentskú

Hlavným prvkom každej detskej a študentskej izby je správny výber farieb. Váš študent už zrejme nebude nadšený z izby, ktorá bude obsahovať akékoľvek detské motívy, preto radšej vsadte na funkčný a zároveň štýlový interiér. Každé dieťa je iné, a preto naň môžu jednotlivé farby vplývať rozdielne. Pre pokojnejšie a tiché povahy je vhodné vyberať farbu, ktorá dieťa rozveselí a dodá mu energiu. Hyperaktívne deti by mali mať naopak vymaľovanú izbu farbou, ktorá ich upokojí. Chlapci túžia mať interiér skôr strohý, príčom dievčatá viac dizajnový. Napriek tomu všetci študenti potrebujú čo najviac zjednodušiť život, podporiť ich tvorenie a zanechať dostatočný pocit pohodlia. Typickou farbou pre študentské izby je zelená, pretože podnecuje k pozornosti. Farby v študentskej ale i detskej izbe dokážu pozitívne alebo negatívne ovplyvňovať náladu a správanie dieťaťa. Poradíme vám, ako vybrať vhodnú farbu do študentskej izby, vymaľujeme interiér podľa vašich požiadaviek a odporúčime vám dodávateľov i ostatných materiálov a stavebných prác.

Maľovanie a premena študentskej izby | Maliar Košice

Oživte bývanie farbami

Máte pocit, že váš domov je už vybývaný, starý alebo potrebuje váš byť zmenu? Občas totiž stačí dodať len farebný akcent, ktorý dodá domovu nový nádych. Najlepší spôsob oživenia interiéru je určite nová maľovka. Biela je nuda a marhuľová je už dávno pasé? Doplňte dekor neobvyklými kombinaciami. Vždy si vyberte jednu dominantnú farbu, ktorú budete kombinovať s ďalšími dvoma doplnkovými farbami, no nezabudnite na dekorácie a zariadenie. Náš tím bude s vami konzultovať akékoľvek farebné riešenie vhodné do vášho interiéru. Maľovku môžete kombinovať i s rôznymi druhmi tapiet, ktoré vám taktiež nalepíme a postaráme sa a neporiadok.

Hľadáte overenú firmu na maľovanie, tapetovane či premenu interiéru v Košiciach a okolí ? Náš tím Maliar Košice je tu pre vás. Poskytujeme profesionálne maliarsketapetárske práce pre domácnosti i firemných klientov s dôrazom na detaily, kvalitnú prácu a záväzok voči spokojnosti zákazníkov. Pre inšpiráciu si môžete pozrieť galériu našich prác – maľovanie domácností, tapetovanie domácností, úpravy firemných priestorov alebo realizácie premien interiérov.

Ak máte záujem o našej služby, radi vám poskytneme ďalšie informácie a zodpovieme vaše otázky. Kontaktujte nás ešte dnes, aby sme si mohli dohodnúť konzultáciu a pomôcť vám realizovať váš sen.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Zavolajte nám 

alebo nám napíšte