Ako oživiť pracovný priestor

Ako oživiť pracovný priestor | Maliar Košice

Hľadáte spôsob, ako osviežiť a oživiť váš pracovný priestor? Nemusíte hľadať ďalej! V spoločnosti Maliar Košice sme odborníci na poskytovanie prvotriednych maľovacích a tapetovacích služieb pre širokú škálu zariadení. Či už ide o priestory firiem, cukrární, hotelov, reštaurácií, podnikov, škôl alebo čakární, sme tu pre vás. Rozumieme jedinečným požiadavkám každého priestoru a preto prispôsobujeme naše služby podľa nich.

Maľovanie kancelárií a komerčných priestorov

Aj zdanlivo obyčajnou maľbou na stenách môžete urobiť svojej firme skvelé renomé. Navyše maľovanie interiéru je nákladovo efektívny spôsob, ktorým môžete vdýchnuť pracovnému priestoru nový život. Či už ide o presvetlenie miestnosti, zvýšenie pozitívnej energie a kreativity alebo motivovanie pracovníkov, všetko sa dá dosiahnuť maľovaním. Okrem toho, reprezentatívny pracovný priestor či kancelária zanechá u návštevníkov i zákazníkov výborný dojem. Identita firmy, či korporátne farby sa často spájajú s farbami použitými v interiéri, preto sa nemusíte obmedzovať len na biele steny.

Aké farby zvoliť do kancelárie a firemných priestorov?

Okrem šedej, béžovej alebo hnedej medzi vhodné farby do komerčných priestorov patrí zelená, ktorá podporuje kreatívne myslenie a odmedzuje únavu, oranžová farba je vhodná do spoločných priestorov alebo zasadacej miestnosti, prináša pocit pokoja a priateľskej atmosféry. Žltá farba rozjasní každý priestor, prináša pocit uvítania a podporuje inšpirácie, tam kde je potrebné analytické myslenie a pokojné premýšľanie môžete zvoliť modrú farbu.

Aké farby zvoliť do kancelárií a firemných priestorov?

Naopak, opatrne s červenou farbou, ktorá môže viesť k agresivite a hádkam, melancholicky a uspávajúco môže pôsobiť fialová (záleží tu na pomere červenej a modrej), vyhnúť by ste sa mali taktiež čiernej, ktorá sa do pracovných priestorov nehodí.

Tapety do kancelárie a firemných priestorov

Moderné tapety sa tešia veľkej obľube, nie len v interiéroch domácností, ale i v komerčných priestoroch. Nech už potrebujete tapety pre vašu cukráreň, hotel, reštauráciu alebo školu, na trhu nájdete široký výber dizajnov, z ktorých si môžete vybrať. Tapety zvýraznia atmosféru vášho zariadenia a vytvoria lákavé a esteticky príjemné prostredie.

Lepenie vliesovej tapety do kancelárie | Maliar Košice
Moderná zlatá tapeta v kancelárií | Maliar Košice

Motivačné a personalizované tapety

Hľadáte niečo špeciálne? Motivačné tapety sú ideálne na inšpiráciu vášho tímu a na zlepšenie atmosféry vo firemných priestoroch. Motivačné tapety nie sú len vizuálne pôsobivé, ale slúžia aj ako zdroj inšpirácie a motivácie pre vašich zamestnancov, vytvárajúc pozitívne a produktívne pracovné prostredie.

Personalizované tapety s vaším logom alebo vlastným dizajnom dokážu premeniť každé pracovisko na miesto dýchajúce kreativitou.

Lepenie fototapety | Maliar Košice
Lepenie krásnej motivačnej fototapety v škole | Maliar Košice

V spoločnosti Maliar Košice sa pýšime našou pozornosťou k detailom, profesionalitou a záväzkom voči spokojnosti zákazníkov. Úzko spolupracujeme so svojimi klientmi, aby sme pochopili ich predstavy a dodali výsledky, ktoré prekonajú ich očakávania. S našou odbornosťou a oddanosťou sa môžete spoľahnúť na to, že váš priestor premeníme na niečo skutočne výnimočné. Neváhajte a dajte svojmu priestoru nový vzhľad.

Pre inšpiráciu si môžete pozrieť naše realizácie – Maliarske práce a tapetovanie firemných priestorov

Chcete mať dokonalý interiér? Kontaktujte nás pre konzultáciu a dovoľte nám premeniť vašu víziu na skutočnosť

Maľovanie a tapetovanie Košice a okolie | Maliar Košice

Mám záujem

Súvisiace články

Zavolajte nám 

alebo nám napíšte